SLUŽBA AZYLOVÝ DŮM JE SPOLUFINANCOVÁNA Z PROSTŘEDKŮ EVROPSKÉHO SOCIÁLNÍHO FONDU V RÁMCI PROJEKTU "PODPORA VYBRANÝCH DRUHŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB V KRAJSKÉ SÍTI SOCIÁLNÍCH SLUŽEB NA ÚZEMÍ HL.M.PRAHY" OPERAČNÍHO PROGRAMU ZAMĚSTNANOST.

Děkujeme všem dárcům, kteří na konci roku udělali radost našim maminkám a dětem pěknými dárky.  Všichni obdarovaní měli velkou radost. Poděkování patří :

- zaměstnancům firmy Mondelez

- zaměstnancům pojišťovny Kooperativa

- obchodnímu centru Krakov

- zákazníkům centra Krakov-anonymním dárcům, kteří plnili konkrétní přání zakoupením dárků pro     naše děti a jejich maminky

Náš azylový dům bude podpořen z výtěžku kampaně firmy ROSSMANN  "Dejme úsměv dětem".  Podpořili jste nás zakoupením výrobku označeného tímto logem:

Děkujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Děkujeme  Firmě EMCO, která darovala našemu azylovému domu zásobu výborných, křupavých a zdravých snídaní. Čokoládové, jahodové a ořechové müsli chutná maminkám i dětem báječně.  Děkujeme!!!!!!!!!!!!!

Rádi přijmeme:

1) Skládací cestovní postýlku

Děkujeme!!!

Případné dárce prosíme, aby svůj úmysl poskytnutí hmotného daru nejdříve konzultovali s pověřenou pracovnicí prostřednictvím e-mailu na:

mimrova@kolpingpraha.cz

Důležité sdělení pro dárce: z bezpečnostních důvodů nemůžeme přijímat použité elektrospotřebiče (televize, žehličky, vařiče apod.) Děkujeme za pochopení!

Blahopřání novopečené mamince

Máme novou mladičkou klientku Alici, která se ani nestačila u nás rozkoukat, a brzy se stala maminkou...více článek ze dne: 05.10.2018 | Kolpingův dům

Další partnerské setkání

Výměna zkušeností, vzájemné poznávání zemí, kultur, historie a pamětihodností.Takový je obsah každoročního setkávání s přáteli z německého svazu Kolping Dresden-Meissen....více článek ze dne: 05.10.2018 | Kolpingova rodina